Yazarlar Sözlük Makaleler Yardım Masası Gözlük Forum İstatistik

Tüm Başlıklar XML

1.  Sistemi kontrol ettiğine dair olan izlenim, aslında Konsol zamanlarında son derece gerçekti. Onu yakan GUI oldu. Kopyala - Yapıştır, Kopyala - Yapıştır, Geri Al-yok vazgeçtim ileri al. Çekilir gibi değil doğrusu.
red
14 Haziran 2005 17:25
2.  ceterele olarak klavyelerde boy gösteren, "C", "V", "Z" ve son olarak da "X" tuşlarıyla bağlantısı olduğu düşünülen, "Alt" ve "Del" tuşlarıyla birçok kişinin parmaklarıyla klavye üzerinde akrobasi yapmasına neden tuş.
Ayrıca Bkz. Ctrl + Alt + Del
mennan
14 Haziran 2005 17:33
3.  Alt ve Shift'le birlikte anıldığında bu tuşlara modifier denir. Çünkü birlikte kullanıldıkları tuşun anlamını değiştirler.

Örneğin üzerinde "C" yazan tuşa tek başına basıldığında ekrana "c" yazılacaktır, Shift ile beraber basılırsa büyük harf "C", Ctrl ile beraber basılırsa seçili şey clipboarda kopyalanacak, Alt ile basıldığında hotkey'i C olarak belirlenmiş menü aktif olacaktır.
fizikci
14 Haziran 2005 21:00 ~ 26 Eylül 2006 11:36
Bu konuda bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz
Tabi bunun için yazarsanız giriş yapmalı, yazar değilseniz yazar olmalısınız.


Bu başlığa bkz veren girişlerin başlıkları nedir?

Bu başlığa bkz veren girişler başka hangi başlıklara bkz verdiler?
» Ada » Tcl » ksh » FireFox » DOS » JavaScript » Delphi » BASIC » Scheme » AWK » C# » Python » Fortran » Eiffel » AppleScript » Alt » Prolog » history » Pascal » VBScript » IE » Sh » EXEC » + » Java » JScript » C++ » Visual Prolog » WSDL » csh » Lisp » H » V » dBase » .NET dilleri » ECMAScript » SQL » XML » Perl » ColdFusion » C » PHP » Smalltalk » ALGOL » Forth » tuş » APL » Shift » BASH » Ch

© 2005, Bilişim Kulübü. (1156 ms)
Ne yapabilirsin: SubtitleClick ile İngilizceni Geliştir, Çınar Framework ile kod yaz, Eglencelik.org'ta biraz eğlen