Yazarlar Sözlük Makaleler Yardım Masası Gözlük Forum İstatistik

Yardım Masası

SORU: msn mi kurtarma
sevgili kardeşim senden tek ricam benim msn kırıldı veya şifreyi unuttum tam olarak bilmiyorum ama msn em açılmıyor bunu en kısa zamanda çözünlemek yardımcı olursa çok sevinirim. hatta minnettar kalırım. teşekkürler türkiye her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan


Cevaplar

1.  Kırılan MSN'inizi 50 YTL karşılığında kullanılır hale getiriyoruz.*
fizikci
17 Haziran 2006 10:55
2.  Bence 50 ytl değmez en güzeli eğer diğer mail adresi kısmanı kullandığın bir diğer mail adresini yazdın ise şifre sıfırlama ekrarnında  yapabilirsin. kesin çözümdür...
Bİrde mail adresi alırken diğer mail adresi kısmına gerçekten kullandığınız bir mail adresi yazarsanız şireniz kırılsa dahi tekrar alabilirsiniz ben önceden şifre sıfırlama linkini mail adresime gönderttiriyorum be ilerde lazım olduğu takdirde anında mail boxımdan şifreyi değiştire biliyorum.
Sadece bir kaç tavsiye
BaRNeY
17 Haziran 2006 11:09
3.  bkz: MSN'de şifre kırma, bilgisayara hakim olma nasıl oluyor?
fizikci
17 Haziran 2006 11:16
4.  bu msn şifre kırılması olayı sakızlıktan çıktı, çürüdü ağzımızda... içinde msn geçen entery'leri kabul etmeyelim bence. Dün biri kaydolmuş ve gitmiş bir başlığın altına accayip seviyede alakasız msn mesajını yazmış. Allah'tan silmiş birileri o alakasız mesajı. Millet olarak çok amele taraflarımız var.
haydar
17 Haziran 2006 11:20
5.  Arada bir site istatistiklerine bakıyorum. Bilişim Kulübü'ne kim ne için gelmiş? Sonuç Türkiye'de genç nüfusun ne anlamsız işlerle uğraştığını görmek açısından ilginç! Google'dan arama yaparak siteye gelenlerin;

- Yüzde 50'si kırılan MSN'ini kurtarmak için
- Yüzde 40'ı MSN kırmayı öğrenmek için
- Yüzde 10'u ise Java, Unix, .Net.. bişeyleri öğrenmek için geliyor.

Bu sitede binlerce farklı konuda yazılar var. MSN bu konulardan sadece bir tanesi. Neden MSN bu kadar çok ilgi görüyor? Nedir bu MSN Allah aşkına? Gençlerimiz işi gücü bırakıp bütün vaktini MSN'de mi geçiriyor? diye düşünüyorum. CodeProject.com'da çatır çatır makale yazan gençlere imreniyorum.
fizikci
17 Haziran 2006 11:36 ~ 05 Temmuz 2006 20:50
6.  İnancım şudurki türk insanı, türk genci malesef çok ciddi boş beleş uğraşlar içerisindedir. Zaten ülke gündeminede bakarsak bizim karekterimizin tezahürünü görebiliriz. Biz nasılsak bizi yönetenlerde öyle.
En karşı olduğum şeylşerden biri MSN'dir. Makinama kesinlikle kurmadım ve kurmamda. bana o kadar boş geliyorki anlatamam.
İnternet gibi büyük bir ortamda tüm boş işler bizimi bulacak arkadaşlar.  Bacak kadar boylarıyla günde 40 defa msn diyen çocuklar tanıyorum. Yazık, çok yazık.
haydar
17 Haziran 2006 11:43
7.  Gerci konu msnin tartisilmasi degil ama ben de arkadaslara katiliyorum. Gercekten genclerimizin cogu internet denince sadece msn anliyorlar. Yeni internet (msn) ile tanisan gencler aksama kadar msn basindalar. Isin ilginc kismi ise bu gibi arkadaslar kisa sürede 10 parmak yazabiliyorlar :)
Saka bir yana gercekten cok yazik..
elpaem
17 Haziran 2006 16:59
8.  Bu arada gerçekten olaki msn niz kırıldıysa hotmaille iletişime geçin kesin size dönüyorlar.
Hatta bu konuda yardımcı olabileceğini düşündüğüm bir döküman.
Bkz: http://www.bilgisayarpolisi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=165&Itemid=35
Fear-Of-The-Dark
05 Temmuz 2006 20:53
Bu konuda bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz
Tabi bunun için yazarsanız giriş yapmalı, yazar değilseniz yazar olmalısınız.
© 2005, Bilişim Kulübü. (1125 ms)
Ne yapabilirsin: SubtitleClick ile İngilizceni Geliştir, Çınar Framework ile kod yaz, Eglencelik.org'ta biraz eğlen