Yazarlar Sözlük Makaleler Yardım Masası Gözlük Forum İstatistik

Sayfa :  / 1

» ucanbalik
» ufakgul
» UfuK
» ufukvtec
» ugurceng
» ugurkaya_50
» ugurmisket
» UlotHriX
» ultra_devil
» uludageln
» umitsol
» umutus
» undefined
» ungjvrmq
» uninvited
» uniqueman34
» unsalkorlu
» uur
» UYANIN
» uygar
» uyu
» uzakdeniz
» uzay-perisi
» uzmankaos
*ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPQRSŞTUÜVWXYZ
debi
Kimlik Kartı
Şehir :
Bursa

Üyelik Tarihi :
03 Eylül 2006 14:19

Son Giriş Tarihi :
03 Mayıs 2007 18:33
» Mesaj gönder
» Sözlükte debi

Yazar Aktivitesi
 SözMakYarGözFor
Başlıklar00002
Girişler00003
Bkz'lar00000
Boş bkz'lar  00000

Ayrıca Bilisim Kulubu'nde toplam 8,950 tuş vuruşu yaptığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

» Bilgisayarla ilk tanışmanız nasıl oldu?

Bilgisayarla ilk olarak internet cafede paylaşmayı seven benden büyük insanların yardımcı olmalarıyla tanıştım . Sürekli öğrenmek için yarıştığım bişey vardı . Bu da onların gözünden kaçmadı ve ne sorduysam yaşımın 8 olmasına rağmen öğretmeye çalıştılar .

» İlk projenizin konusu neydi? Tecrübeleriniz?

Projeye dökemediğim bir çok fikir ve düşünceye sahibim . Fakat şu an yaşımın daha 18 ve ÖSS gibi bir tatlı belayla beraber olduğum için hayata geçiremedim . Kişisel Gelişim'le ilgileniyorum ve bu işle ilgilenen önemli kişilerle çok güzel dostluklarımız var . Saolsunlar hiç bir zaman bilgeliklerini bizden esirgemediler . Ayrıca uyku düzenini 13 saat den 5 saate indirmek gibi akıl almaz , aykırı vbir tecrübem var . Ne de olsa uyku çalışmanın önündeki en büyük engellerden biri .  

» Profesyonel olarak hazırladığınız projeler?

Aklımı küçüklüğümden beri kurcalayan bir soruydu şu soru . "Doğayla teknoloji kardeş olabilirmiydi? " . Planlarımı , hedeflerimi buna göre sistematize ettim . Çalışıyor ve yeni yeni kavramlar bulmaya , üretmeye çalışıyorum . En büyük hedeflerimden biri doğanın içinde , gökdeleni olmayan ve dolayısıyla gökyüzünün o muazzam ışığını kapamayan 2-3 katlı binalarıyla bir bilişim üssü kurmak . İçerisinde bitmek tükenmeyen bir enerjiye sahip çalışan büyük adamlarr , imkansızı öğrenmemiş beyinler ve büyük hedefleri olan yürekler barındırmak istiyorum . İçimi tutuşturan bir büyük şey de ülkeme ait bir işletim sistemi tasarlayarak bunu tüm ülke insanıma öğretmek . Hayatın en büyük amacıdır bence . Paylaşmak ve sevgi...

» Geçmişte hangi teknolojilerle ilgilendiniz?

Daha çok modelleme ve tasarımla ilgilenmeye çalıştım . Çizim , animason , tasarım programlarıyla haşır neşir oldum . Halen de kendimi geliştirmeye her yönden devam ediyorum .

» Şu an için hangi teknolojilere ilgi duyuyorsunuz?

Şu an için bilgisayarın gerçek anlamda tüm kaynaklara ulaşabilmesi için daha neler yapılabilir ve teknoloji insan hayatındaki iletişimi bozmadan nasıl daha iyi bir şekilde hayatımızda yer edinebilir gibi sorulara yanıt arıyorum . Ayrıca az yer kaplayan doğal bilgisayarlar da ilgimi çekmiyor değil . Hepimizin hedefleri oldukça büyük . Sadece şunu bilmeliyiz ki . İçinde bulunduğumuz düşünce düzeyi bizi gitmek istediğimiz yere götürmez . Daima daha fazlası ve daha iyisi gerekmektedir . Teknoloji ve bilişim de biliyoruz ki hızla değişen harika bir yapay doğadır adeta .

» Burada sorulmasını istediğiniz başka soru var mı?

Sanırım yok . Ama böyle bir topluluk kurduğunuz için sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum . Yardımcı olmaya çalışacağım .

© 2005, Bilişim Kulübü. (1234 ms)
Ne yapabilirsin: SubtitleClick ile İngilizceni Geliştir, Çınar Framework ile kod yaz, Eglencelik.org'ta biraz eğlen